Rozwój pokazał klasę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.08.2020 14:40, PAN
Drugą kolejkę spotkań mają za sobą piłkarze drugiej grupy śląskiej IV ligi
Rozwój pokazał klasę
Beniaminek rozgrywek Jedność Przyszowice przyjechał do Bielska-Białej na mecz z rezerwami beniaminka ekstraklasy z nastawieniem, by nie przegrać.
W związku z tym, że gracze Górali są na zasłużonych urlopach, w drugiej drużynie wystąpiła młodzież. Spisała się bardzo dobrze, wygrywając 4-1 po dwóch
bramkach Borka oraz Szendzielorza i Batelta. Podbeskidzie II zagrało w składzie: Wieczorek - Batelt, Górkiewicz (85' Szarek), Mroczko, Smalcerz, Kopytko (66' Kralczyński), Drabik, Borek (67' Wania), Kukuła, Szendzielorz, Kręcichwost (80' Wykręt).

Zaimponował Rozwój Katowice, który w sobotnie południe rozbił GKS Radziechowy Wieprz 5-0 i pokazał, że z niedawnym drugoligowcem wciąż trzeba się liczyć. To najefektowniejsze zwycięstwo w tej kolejce. Najwięcej bramek padło z kolei w Czańcu, gdzie piłkarze miejscowego LKS i Kuźni Ustroń uraczyli fanów sześcioma golami. Pierwsze trzy zdobyli goście, którzy w 51 minucie wygrywali 3-0 (bramki: Sękowski, Wigezzi, Turoń). Gspodarze z gminy Porąbka wzięli się do pracy i w 92 minucie Felsch doprowadził do remisu 3-3 (wcześniej bramki zdobyli Wiśniowski i Ilya).

Zaimponował Orzeł Łękawica, który na wyjeździe pokonał rezerwę tyskiego GKS 2-0, gol Radomskiego zapewnił punkt Drzewiarzowi Jasienica w starciu z Unią Turza Śląska.

Komplet wyników II kolejki
LKS Czaniec - Kuźnia Ustroń 33, Drzewiarz Jasienica - Unia Turza Śląska 1-1, GKS II Tychy - Orzeł Łękawica 0-2, Rozwój Katowice - GKS Radziechowy Wieprz 5-0,Podbeskidzie Bielsko-Biała - Jedność Przyszowice 4-1, MRKS Czechowice-Dziedzice - Spójnia Landek 1-1, LKS Bełk - Odra Centrum Wodzisław Śląski 3-2, Odra Wodzisław Śląski - Unia Książenice 0-1. W tabeli z kompletem 6 punktów prowadzi Unia przed Podbskidziem II i Drzewiarzem po 4 punkty.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›