Ruszają wyciągi narciarskie. Oficjalnie na stokach odbywają się zajęcia edukacyjno-sportowe

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.02.2021 18:18, foto: Skolnity
Wisła otwiera się dla turystów.
Ruszają wyciągi narciarskie. Oficjalnie na stokach odbywają się zajęcia edukacyjno-sportowe

W Beskidach działają obecnie trzy ośrodki narciarskie, które rozpoczęły szkolenia. Na takiej zasadzie działa obecnie m.in. ośrodek Skolnity w Wiśle, gdzie codziennie organizowane są OTWARTE ZAJĘCIA EDUKACYJNO-SPORTOWE CODZIENNE.

- Zajęcia edukacyjno-sportowe rekomendujemy osobom średniozaawansowanym, w trakcie zajęć instruktor oprócz demonstrowania ćwiczeń szkoleniowych, udzielania rad i wskazówek, będzie pozostawał do dyspozycji Uczestników, którzy mogą przez cały okres trwania zajęć poprosić o indywidualną konsultację i ocenę czynionych postępów sportowych w jeździe na nartach i snowboardzie. Udostępniamy także tyczki. W cenie zajęć przejazdy koleją - informują w ośrodku.

Skolnity są czynne codziennie w godz. 8:00 - 21:00. Przyjechać może każdy, kto chce wziąć udział w zajęciach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›