Są coraz bliżej gry w play-off

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.03.2020 20:36, PAN
Dobiega końca faza zasadnicza w II lidze koszykarzy. Basket Hills Bielsko-Biała jest coraz bliżej gry w play-off.
Są coraz bliżej gry w play-off

Bielszczanie nie mają mocarstwowych ambicji, ale gra w finałowej ósemce oznacza jednocześnie utrzymanie w rozgrywkach, bez potrzeby gry w play-out, a właśnie na tym ekipie z Podbeskidzia zależy najbardziej.

Mecz z AZS UR Bozza Kraków miał dla obu drużyn kolosalne znaczenie. Krakowianie musieli wygrać, by liczyć na grę w ósemce, podobnie jak "Hillsi". Początek zawodów należał do bielszczan, którzy objęli prowadzenie 17-7. Przewaga ta zaczęła gwałtownie topnieć w drugiej kwarcie, w 18 minucie krakowianie wygrywali różnica 6 punktów. Przerwa podziałała mobilizująco na obie strony. Kwarta trzecia była najlepsza w całym meczu, najbardziej wyrównana. W 35 minucie po rzucie Garity Basket Hills doprowadził do wyrównania 79-79, a kluczowa okazała się akcja Zuba, po której było 88-86.

Bielski zespół czekają jeszcze mecze z Polonią Bytom i MCKiS Jaworzno.

Basket Hills Bielsko-Biała - AZS Bozza Kraków 88-87 (26-20, 17-27, 25-26, 20-14)
Punkty dla Basketu: Garita 23, Zub 19, Kozaczka 15, Szybowicz 12, Męcnarowski 6, Błotko 4, Fenrych 4, Cichoń 3, Adamus 2.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›