Skończyli sezon na piątej pozycji

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 15.05.2020 05:33, PAN
Zarząd Śląskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował zakończyć rozgrywki III ligi. Rekord Bielsko-Biała zajął w nich piąte miejsce, a do II ligi awansował Śląsk II Wrocław.
Skończyli sezon na piątej pozycji
Zgodnie w wcześniejszymi ustaleniami zarządu Śląskiego ZPN żaden z zespołów nie zostanie zdegradowany do niższej klasy rozgrywkowej. Na wyższy szczebel awansują natomiast: Warta Gorzów Wielkopolski (mistrz IV ligi lubuskiej) i Polonia Nysa (triumfator zmagań na Opolszczyźnie). Baraże wyłonią beniaminków wywodzących się ze Śląska i z Dolnego Śląska. O prawo gry w III lidze w sezonie 2020/21 zmierzą się Szombierki Bytom z LKS Goczałkowice-Zdrój oraz Apis Jędrzychowice z Polonią-Stalą Świdnica. W kolejnym sezonie rozgrywkami zarządzać będzie Opolski ZPN, a w kolejnym sezonie już PZPN.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›