Solidnie zapracowali na zwycięstwo

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 21.03.2021 10:55, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała zdobyli kolejne trzy punkty i w tabeli I ligi zajmują trzecie miejsce z dwoma punktami straty do lidera
Gospodarze zaczęli mecz od mocnego uderzenia i szybko objęli prowadzenie 1-0. Bielszczanie poszli za ciosem w drugim secie, którego rozpoczęli równie efektownie, już po kilku początkowych akcjach bielscy zawodnicy wypracowali czteropunktową przewagę. W pewnym momencie BBTS prowadził 20-14, potem gościom udało się zdobyć kilka punktów z rzędu. Set trzeci miał podobny przeieg do dwóch poprzednich i bielszczanie odnieśli pewne zwycięstwo.
MVP meczu wybrany został Jarosław Macionczyk, dla którego było to ósme indywidualne wyróżnienie na ligowych parkietach w tym sezonie.

BBTS Bielsko-Biała - ZAKSA Strzelce Opolskie 3:0 (25:16, 25:20, 25:17)

BBTS: Macionczyk, Piotrowski, Cedzyński, Gryc, Vicentin, Siek oraz Jaglarski (libero) Hunek, Oniszk, Kapelus, Makowski.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.