Sponsor zrezygnował ze współpracy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 21.09.2019 12:26, PAN
Sponsor zrezygnował ze współpracy

Umowa Bialskiego Klubu Sportowego S.A. z Profi Credit Polska S.A. dobiegła po trzech latach końca, o czym zdecydowały władze firmy. Bielskie siatkarki przystąpią do nowego sezonu w ekstraklasie pod starą nazwą, ale jakże wiele znaczącą dla kibiców BKS Stal Bielsko-Biała.

- W związku z wygasającą umową sponsoringową z Bialskim Klubem Sportowym S.A., Spółka podjęła decyzję o niekontynuowaniu współpracy. Jednocześnie życzymy bielskiej drużynie wielu sportowych sukcesów. Wierzymy, że klub nadal będzie z powodzeniem podtrzymywał kilkudziesięcioletnią tradycję i dostarczy kibicom niezapomnianych wrażeń. Zapewniamy, że nie rezygnujemy ze wspierania lokalnych inicjatyw i w miarę swoich możliwości, będziemy czynnie uczestniczyć w ciekawych projektach. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce zaprezentujemy Państwu wyniki naszych kolejnych działań - tak skomentowały decyzje władze Profi Credit Polska S.A.

Władze Bialskiego Klubu Sportowego S.A. prowadzą zaawansowane negocjacje z kilkoma podmiotami, które mogłyby w krótkim czasie zostać nowym Sponsorem Tytularnym.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›