Starym, utartym szlakiem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 11.07.2020 14:16, PAN
BKS Stal Bielsko-Biała zamknął kadrę na nowy sezon w Lidze Siatkówki Kobiet.
Starym, utartym szlakiem
- W tym roku postawiliśmy na młody zespół, który oprócz dużych umiejętności i potencjału będzie charakteryzował się zawziętością, charyzmą i odwagą. Mimo, że borykamy się z problemami finansowymi jesteśmy bardzo zadowoleni z drużyny, którą udało nam się stworzyć i wierzymy, że kibice będą mieli z niej ogromną pociechę – mówi Aleksandra Jagieło, prezes Bialskiego Klubu Sportowego S.A.

Finanse na pewno determinowały poczynania zarządu, który chciał jak najszybciej zamknąć kadrę. Dlaczego? Otóż trenera Bartłomieja Piekarczyka czeka ogrom pracy przed sezonem, by stworzoną na nową drużynę zgrać. To nie jest kwestia kilkunastu dni, to kwestia tygodni ciężkiej pracy, a i tak zespół docierał się będzie w ligowych rozgrywkach. To dlatego zespół zrezygnował z gry w Letnim Grand Prix na piaszczystych boiskach i choć straci na tym wizerunkowo, to zarząd i trener liczą, że w sezonie halowym zespół pokaże na co go stać. To dla BKS zresztą nie nowość. W stolicy Podbeskidzia znani są z tego, że potrafią szkolić i produkować gwiazdy, które potem trafiają do możniejszych klubów.

Skład BKS Stal Bielsko-Biała w sezonie 2020/2021

Rozgrywające: Natalia Gajewska, Katarzyna Wawrzyniak

Przyjmujące: Dagmara Dąbrowska, Aleksandra Kazała, Andrea Kossanyiova, Weronika Szlagowska

Środkowe: Magdalena Janiuk, Martyna Świrad, Dominika Witowska

Atakujące: Karolina Drużkowska, Gabriela Orvosova

Libero: Kinga Drabek, Aleksandra Szczygłowska

Trener: Bartłomiej Piekarczyk

Drugi trener: Bartosz Sufa

Trener przygotowania fizycznego: Maciej Zając

Statystyk: Iwo Wagner

Fizjoterapeutki: Elżbieta Handzlik, Agnieszka Smalcerz-Bodzek

Kierownik: Mariola Wojtowicz

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›