Szczęście nie było przy BKS

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.04.2021 07:57, PAN
BKS Bostik Bielsko-Biała zajął szóste miejsce w rozgrywkach siatkarskiej Tauron Ligi kobiet
Szczęście nie było przy BKS
Bielszczanki po zwycięstwie 3-1 w Łodzi z Grotem Budowlanymi były faworytkami meczu rewanżowego, którego stawką było piąte miejsce w sezonie 2020/21. Na własnym parkiecie uległy jednak 0-3 i przegrały tzw. "złotego seta", który ostatecznie rozstrzygnął losy dwumeczu. Trudno dziś powiedzieć, czy BKS Bostik stać było na wyższą lokatę, na pewno ten sezon wyglądałby lepiej, gdyby we własnej hali zakończył się sukcesem.

Nie ulega wątpliwości, że bielski zespół budowany był z mozołem, a tytularny sponsor pojawił się po rozpoczęciu sezonu, gdy trudno było o transfery. Na pewno budżet BKS nie pozwalał na nawiązanie skutecznej walki z czołową czwórką, więc zespół zajął drugie najlepsze miejsce, na jakie było go sportowo i organizacyjnie stać. Za kilkanaście dni poznamy nowego mistrza Polski, potem rozpocznie się okres transferowy i być może w Bielsku-Białej uda się stworzyć zespół, który za rok będzie walczył o medal.

BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Grot Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 21:25), złoty set: 12:15

BKS BOSTIK: Drużkowska, Kossanyiova, Świrad, Orvosova, Szlagowska, Gajewska, Drabek (libero) oraz Dąbrowska, Janiuk

Grot: Nowicka, Lisiak, Górecka, Centka, Jones-Perry, Fedusio, Stenzel (libero) oraz LewandowskaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›