Ta współpraca może być tylko owocna

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 16.05.2019 10:05, PAN
Ta współpraca może być tylko owocna

Współpraca TS Podbeskidzie z zespołem ampfutbolu Kuloodporni Bielsko-Biała istnieje tak długo, jak długo istnieją Kuloodporni. Górale towarzyszyli im niemal od samego początku działalności drużyny ampfutbolowej w Bielsku-Białej: od nadania nazwy w ramach wspólnego konkursu z Radiem Bielsko, poprzez wspólny trening jeszcze na początku budowania drużyny amp futbolowej po uhonorowanie na stadionie miejskim Kuloodpornych reprezentantów Polski, którzy wywalczyli brązowe medale na Mistrzostwach Europy.

Kuloodporni to klub, który rozwija się w sposób niezwykle dynamiczny – od założenia w 2015 roku zespół zdążył już sięgnąć po tytuł wicemistrzów kraju, wprowadzić grupę zawodników do reprezentacji kraju, założyć sekcję juniorską, a przede wszystkim podbić serca bielszczan, którzy chętnie wspierają swój zespół podczas turniejów Amp Futbol Ekstraklasy.

Włączając się w akcję "Tydzień Bez Barier" najmłodsi podopieczni Kuloodpornych dołączyli do dziecięcej eskorty, która wyprowadziła Górali na ostatni mecz z Odrą Opole, przed tym meczem doszło do spotkania Bogdana Kłysa, prezesa TS Podbeskidzie z Danielem Kawką prezesem i założycielem Fundacji Kuloodporni, którzy parafowali umowę o współpracy obu klubów.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›