KOLEJKA 32 |
2021-05-05 18:00 |
Unia Książenice |
3:0 |
Rozwój Katowice |
2021-05-05 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3:2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-05-05 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0:2 |
Odra Wodzisław Śląski |
2021-05-05 18:00 |
LKS Czaniec |
1:1 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-05-05 18:00 |
Kuźnia Ustroń |
2:4 |
Unia Turza Śląska |
2021-05-05 18:00 |
LKS Bełk |
3:0 |
Iskra Pszczyna |
2021-05-05 18:00 |
GKS II Tychy |
1:2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2021-05-05 18:00 |
Orzeł Łękawica |
5:3 |
Spójnia Landek |
KOLEJKA 31 |
2021-04-25 12:00 |
GKS II Tychy |
10:0 |
Iskra Pszczyna |
2021-04-24 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2:1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-04-24 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0:1 |
LKS Czaniec |
2021-04-24 17:00 |
Unia Książenice |
0:1 |
Kuźnia Ustroń |
2021-04-24 17:00 |
Unia Turza Śląska |
1:3 |
LKS Bełk |
2021-04-24 15:00 |
Spójnia Landek |
4:0 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-04-24 11:00 |
Rozwój Katowice |
4:0 |
Orzeł Łękawica |
2021-04-24 11:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
8:0 |
Odra Wodzisław Śląski |
KOLEJKA 30 |
2021-06-09 18:00 |
Spójnia Landek |
0:0 |
Drzewiarz Jasienica |
2021-06-09 18:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
2:0 |
Rozwój Katowice |
2021-06-09 18:00 |
Kuźnia Ustroń |
4:1 |
Orzeł Łękawica |
2021-06-09 18:00 |
Unia Turza Śląska |
0:1 |
GKS II Tychy |
2021-06-09 18:00 |
Iskra Pszczyna |
1:2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-06-09 18:00 |
LKS Czaniec |
1:0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-06-09 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2:1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2021-04-18 18:00 |
LKS Bełk |
3:1 |
Unia Książenice |
KOLEJKA 29 |
2021-05-15 17:00 |
Iskra Pszczyna |
3:4 |
Odra Wodzisław Śląski |
2021-05-15 17:00 |
Orzeł Łękawica |
1:5 |
LKS Bełk |
2021-05-15 17:00 |
Unia Turza Śląska |
1:1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-05-15 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
4:0 |
Kuźnia Ustroń |
2021-05-15 15:00 |
Spójnia Landek |
1:0 |
LKS Czaniec |
2021-05-15 14:30 |
GKS II Tychy |
5:2 |
Unia Książenice |
2021-05-15 14:00 |
Rozwój Katowice |
1:1 |
Drzewiarz Jasienica |
2021-05-15 11:30 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1:3 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
KOLEJKA 28 |
2021-05-01 17:00 |
Orzeł Łękawica |
0:2 |
GKS II Tychy |
2021-05-01 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3:1 |
Unia Turza Śląska |
2021-05-01 17:00 |
LKS Bełk |
0:0 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-05-01 17:00 |
Unia Książenice |
4:1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-05-01 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
2:0 |
Drzewiarz Jasienica |
2021-05-01 17:00 |
LKS Czaniec |
2:1 |
Rozwój Katowice |
2021-05-01 13:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0:1 |
Iskra Pszczyna |
2021-05-01 11:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1:1 |
Spójnia Landek |
KOLEJKA 27 |
2021-04-11 18:00 |
Unia Książenice |
0:5 |
Odra Wodzisław Śląski |
2021-04-11 18:00 |
Kuźnia Ustroń |
3:1 |
LKS Czaniec |
2021-04-11 18:00 |
Rozwój Katowice |
2:1 |
Spójnia Landek |
2021-04-11 18:00 |
GKS II Tychy |
4:0 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-04-11 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3:1 |
LKS Bełk |
2021-04-11 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1:0 |
Orzeł Łękawica |
2021-04-11 18:00 |
Iskra Pszczyna |
4:7 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-04-11 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:4 |
Unia Turza Śląska |
KOLEJKA 25 |
2021-06-12 17:00 |
Iskra Pszczyna |
6:3 |
Unia Książenice |
2021-06-12 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
0:0 |
Orzeł Łękawica |
2021-06-12 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1:7 |
Odra Wodzisław Śląski |
2021-06-12 15:00 |
Spójnia Landek |
0:2 |
LKS Bełk |
2021-06-12 11:00 |
Drzewiarz Jasienica |
2:2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-06-12 11:00 |
Rozwój Katowice |
0:1 |
Kuźnia Ustroń |
2021-06-12 11:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2:4 |
Unia Turza Śląska |
2021-06-12 11:00 |
GKS II Tychy |
2:0 |
LKS Czaniec |
KOLEJKA 24 |
2021-03-28 18:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3:0 |
Kuźnia Ustroń |
2021-03-28 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
5:1 |
Drzewiarz Jasienica |
2021-03-28 18:00 |
Orzeł Łękawica |
2:0 |
Iskra Pszczyna |
2021-03-28 18:00 |
LKS Czaniec |
0:2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-03-28 18:00 |
Spójnia Landek |
5:0 |
GKS II Tychy |
2021-03-28 18:00 |
LKS Bełk |
3:0 |
Rozwój Katowice |
2021-03-28 18:00 |
Unia Książenice |
2:3 |
Unia Turza Śląska |
2021-03-28 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
5:0 |
Jedność 32 Przyszowice |
KOLEJKA 23 |
2021-05-29 17:00 |
LKS Czaniec |
1:7 |
Odra Wodzisław Śląski |
2021-05-29 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
1:0 |
LKS Bełk |
2021-05-29 17:00 |
Unia Książenice |
5:3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-05-29 17:00 |
Iskra Pszczyna |
0:3 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-05-29 17:00 |
Orzeł Łękawica |
0:2 |
Unia Turza Śląska |
2021-05-29 15:00 |
Spójnia Landek |
3:0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-05-29 13:00 |
Drzewiarz Jasienica |
1:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2021-05-29 11:00 |
GKS II Tychy |
2:1 |
Rozwój Katowice |
KOLEJKA 22 |
2021-05-03 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:1 |
LKS Czaniec |
2021-05-03 18:00 |
|
|
|
2021-05-03 18:00 |
|
|
|
2021-05-03 18:00 |
LKS Bełk |
|
|
2021-04-03 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1:2 |
Rozwój Katowice |
2021-04-03 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2:2 |
Spójnia Landek |
2021-04-03 18:00 |
LKS Bełk |
1:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-04-03 18:00 |
Unia Książenice |
1:1 |
Orzeł Łękawica |
2021-04-03 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
3:3 |
Iskra Pszczyna |
2021-04-03 18:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0:2 |
Unia Turza Śląska |
2021-04-03 18:00 |
Kuźnia Ustroń |
0:4 |
GKS II Tychy |
KOLEJKA 21 |
2021-05-08 17:00 |
Spójnia Landek |
1:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2021-05-08 17:00 |
Unia Książenice |
2:1 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-05-08 17:00 |
LKS Bełk |
1:4 |
GKS II Tychy |
2021-05-08 17:00 |
Rozwój Katowice |
0:1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2021-05-08 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2:0 |
Kuźnia Ustroń |
2021-05-08 17:00 |
LKS Czaniec |
3:0 |
Iskra Pszczyna |
2021-05-08 17:00 |
Unia Turza Śląska |
2:3 |
Drzewiarz Jasienica |
2021-05-08 17:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
0:0 |
Orzeł Łękawica |
KOLEJKA 20 |
2021-05-22 17:00 |
LKS Bełk |
1:0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-05-22 17:00 |
Unia Turza Śląska |
3:2 |
LKS Czaniec |
2021-05-22 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0:0 |
Orzeł Łękawica |
2021-05-22 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
1:2 |
Kuźnia Ustroń |
2021-05-22 17:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0:2 |
Unia Książenice |
2021-05-22 12:00 |
GKS II Tychy |
3:0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-05-22 12:00 |
Spójnia Landek |
2:1 |
Iskra Pszczyna |
2021-05-22 11:00 |
Rozwój Katowice |
1:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
KOLEJKA 19 |
2021-06-06 12:00 |
GKS II Tychy |
5:1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2021-06-05 18:00 |
LKS Czaniec |
1:2 |
Unia Książenice |
2021-06-05 17:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-06-05 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3:0 |
LKS Bełk |
2021-06-05 17:00 |
Orzeł Łękawica |
2:1 |
Drzewiarz Jasienica |
2021-06-05 17:00 |
Iskra Pszczyna |
1:2 |
Rozwój Katowice |
2021-06-05 17:00 |
Unia Turza Śląska |
0:2 |
Spójnia Landek |
2021-06-05 10:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
5:0 |
Kuźnia Ustroń |
KOLEJKA 18 |
2021-03-28 18:00 |
Rozwój Katowice |
1:2 |
Unia Turza Śląska |
2021-03-28 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0:1 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-03-28 18:00 |
Orzeł Łękawica |
1:2 |
LKS Czaniec |
2021-03-28 18:00 |
Iskra Pszczyna |
1:1 |
Kuźnia Ustroń |
2021-03-28 18:00 |
LKS Bełk |
2:2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2021-03-28 18:00 |
GKS II Tychy |
1:3 |
Odra Wodzisław Śląski |
2021-03-28 18:00 |
Spójnia Landek |
5:2 |
Unia Książenice |
2021-03-28 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2021-03-14 18:00 |
Rozwój Katowice |
1:2 |
Unia Turza Śląska |
2021-03-14 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0:1 |
Jedność 32 Przyszowice |
2021-03-14 18:00 |
Orzeł Łękawica |
1:2 |
LKS Czaniec |
2021-03-14 18:00 |
Iskra Pszczyna |
1:1 |
Kuźnia Ustroń |
2021-03-14 18:00 |
LKS Bełk |
2:2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2021-03-14 18:00 |
GKS II Tychy |
1:3 |
Odra Wodzisław Śląski |
2021-03-14 18:00 |
Spójnia Landek |
5:2 |
Unia Książenice |
2021-03-14 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
KOLEJKA 17 |
2020-11-15 11:00 |
GKS II Tychy |
1:3 |
Kuźnia Ustroń |
2020-11-14 13:30 |
Jedność 32 Przyszowice |
2:3 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-11-14 13:30 |
Odra Wodzisław Śląski |
4:0 |
Iskra Pszczyna |
2020-11-14 13:30 |
LKS Bełk |
1:1 |
Orzeł Łękawica |
2020-11-14 13:30 |
Rozwój Katowice |
1:0 |
Unia Książenice |
2020-11-14 13:30 |
Drzewiarz Jasienica |
1:0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-11-14 13:30 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2:2 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2020-11-14 13:30 |
Spójnia Landek |
4:0 |
Unia Turza Śląska |
KOLEJKA 16 |
2020-11-28 14:00 |
LKS Czaniec |
1:5 |
GKS II Tychy |
2020-11-08 14:00 |
Unia Turza Śląska |
3:0 |
Jedność 32 Przyszowice |
2020-11-07 14:00 |
Kuźnia Ustroń |
2:4 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-11-07 14:00 |
Iskra Pszczyna |
0:4 |
LKS Bełk |
2020-11-07 14:00 |
Orzeł Łękawica |
0:3 |
Rozwój Katowice |
2020-11-07 14:00 |
Unia Książenice |
0:0 |
Drzewiarz Jasienica |
2020-11-07 14:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
5:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2020-11-07 14:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0:7 |
Spójnia Landek |
KOLEJKA 15 |
2020-11-28 13:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1:0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2020-11-21 13:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
7:0 |
LKS Czaniec |
2020-10-31 14:30 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1:2 |
Unia Książenice |
2020-10-31 14:00 |
Unia Turza Śląska |
2:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-10-31 14:00 |
LKS Bełk |
1:3 |
Kuźnia Ustroń |
2020-10-31 14:00 |
Drzewiarz Jasienica |
1:1 |
Orzeł Łękawica |
2020-10-31 14:00 |
Spójnia Landek |
6:1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-10-31 11:30 |
Rozwój Katowice |
4:0 |
Iskra Pszczyna |
KOLEJKA 14 |
2020-11-11 13:00 |
Kuźnia Ustroń |
1:1 |
Rozwój Katowice |
2020-11-11 13:00 |
LKS Czaniec |
1:3 |
LKS Bełk |
2020-10-24 15:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:3 |
GKS II Tychy |
2020-10-24 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0:1 |
Unia Turza Śląska |
2020-10-24 15:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3:6 |
Jedność 32 Przyszowice |
2020-10-24 15:00 |
Unia Książenice |
1:3 |
Spójnia Landek |
2020-10-24 15:00 |
Iskra Pszczyna |
0:3 |
Drzewiarz Jasienica |
2020-10-24 13:00 |
Orzeł Łękawica |
0:3 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
KOLEJKA 13 |
2020-10-18 15:00 |
Unia Turza Śląska |
7:1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-10-17 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
0:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-10-17 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0:1 |
Unia Książenice |
2020-10-17 15:00 |
Spójnia Landek |
2:1 |
Orzeł Łękawica |
2020-10-17 15:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3:0 |
Iskra Pszczyna |
2020-10-17 15:00 |
Drzewiarz Jasienica |
1:0 |
Kuźnia Ustroń |
2020-10-17 15:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
3:2 |
GKS II Tychy |
2020-10-16 18:00 |
Rozwój Katowice |
2:0 |
LKS Czaniec |
KOLEJKA 12 |
2020-11-11 14:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:2 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-10-11 11:00 |
GKS II Tychy |
4:2 |
LKS Bełk |
2020-10-10 15:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3:0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2020-10-10 15:00 |
Unia Książenice |
1:1 |
Unia Turza Śląska |
2020-10-10 15:00 |
Orzeł Łękawica |
5:1 |
Jedność 32 Przyszowice |
2020-10-10 15:00 |
Iskra Pszczyna |
1:4 |
Spójnia Landek |
2020-10-10 15:00 |
Kuźnia Ustroń |
4:2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2020-10-10 15:00 |
LKS Czaniec |
0:1 |
Drzewiarz Jasienica |
KOLEJKA 11 |
2020-10-04 15:00 |
Unia Turza Śląska |
4:0 |
Orzeł Łękawica |
2020-10-03 15:00 |
LKS Bełk |
2:1 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-10-03 15:00 |
Spójnia Landek |
5:1 |
Kuźnia Ustroń |
2020-10-03 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1:0 |
Iskra Pszczyna |
2020-10-03 15:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1:2 |
Unia Książenice |
2020-10-03 15:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-10-03 13:30 |
Rozwój Katowice |
3:1 |
GKS II Tychy |
2020-10-02 16:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
1:3 |
LKS Czaniec |
KOLEJKA 10 |
2020-09-26 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:2 |
LKS Bełk |
2020-09-26 16:00 |
Unia Książenice |
1:0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-09-26 16:00 |
Orzeł Łękawica |
1:1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2020-09-26 16:00 |
Iskra Pszczyna |
2:5 |
Unia Turza Śląska |
2020-09-26 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
3:1 |
Jedność 32 Przyszowice |
2020-09-26 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
4:1 |
Rozwój Katowice |
2020-09-26 11:00 |
LKS Czaniec |
1:3 |
Spójnia Landek |
2020-09-26 11:00 |
GKS II Tychy |
4:0 |
Drzewiarz Jasienica |
KOLEJKA 9 |
2020-09-19 16:00 |
Unia Książenice |
3:2 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-09-19 16:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2:1 |
Orzeł Łękawica |
2020-09-19 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1:4 |
Iskra Pszczyna |
2020-09-19 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0:3 |
LKS Czaniec |
2020-09-19 16:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0:2 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-09-19 16:00 |
Unia Turza Śląska |
2:0 |
Kuźnia Ustroń |
2020-09-19 11:00 |
Rozwój Katowice |
5:0 |
LKS Bełk |
2020-09-19 11:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3:5 |
GKS II Tychy |
KOLEJKA 8 |
2020-09-13 16:00 |
Orzeł Łękawica |
3:1 |
Unia Książenice |
2020-09-13 11:00 |
GKS II Tychy |
3:2 |
Spójnia Landek |
2020-09-12 16:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:1 |
Rozwój Katowice |
2020-09-12 16:00 |
Iskra Pszczyna |
0:4 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-09-12 16:00 |
Kuźnia Ustroń |
1:1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2020-09-12 16:00 |
LKS Czaniec |
1:1 |
Unia Turza Śląska |
2020-09-12 16:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
4:0 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2020-09-12 16:00 |
LKS Bełk |
2:0 |
Drzewiarz Jasienica |
KOLEJKA 7 |
2020-09-06 16:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1:2 |
LKS Czaniec |
2020-09-05 16:00 |
Drzewiarz Jasienica |
4:1 |
Rozwój Katowice |
2020-09-05 16:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3:0 |
LKS Bełk |
2020-09-05 16:00 |
Spójnia Landek |
3:0 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-09-05 16:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
3:0 |
GKS II Tychy |
2020-09-05 16:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2:4 |
Kuźnia Ustroń |
2020-09-05 16:00 |
Unia Książenice |
3:2 |
Iskra Pszczyna |
2020-09-05 16:00 |
Orzeł Łękawica |
2:0 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
KOLEJKA 6 |
2020-08-30 11:00 |
GKS II Tychy |
2:2 |
Unia Turza Śląska |
2020-08-29 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2:3 |
Drzewiarz Jasienica |
2020-08-29 17:00 |
Iskra Pszczyna |
1:4 |
Orzeł Łękawica |
2020-08-29 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
0:2 |
Unia Książenice |
2020-08-29 17:00 |
LKS Czaniec |
2:1 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-08-29 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2:0 |
Jedność 32 Przyszowice |
2020-08-29 17:00 |
LKS Bełk |
1:1 |
Spójnia Landek |
2020-08-29 11:00 |
Rozwój Katowice |
2:2 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
KOLEJKA 5 |
2020-08-23 17:00 |
Unia Turza Śląska |
2:6 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-08-22 17:00 |
Spójnia Landek |
1:1 |
Rozwój Katowice |
2020-08-22 17:00 |
Iskra Pszczyna |
0:1 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-08-22 17:00 |
Orzeł Łękawica |
2:3 |
Kuźnia Ustroń |
2020-08-22 17:00 |
Unia Książenice |
6:2 |
LKS Czaniec |
2020-08-22 17:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2:1 |
GKS II Tychy |
2020-08-22 15:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
0:2 |
LKS Bełk |
2020-08-22 13:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
3:0 |
Drzewiarz Jasienica |
KOLEJKA 4 |
2020-08-15 17:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2020-08-15 17:00 |
Kuźnia Ustroń |
3:0 |
Iskra Pszczyna |
2020-08-15 17:00 |
LKS Czaniec |
1:1 |
Orzeł Łękawica |
2020-08-15 17:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
2:1 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2020-08-15 17:00 |
LKS Bełk |
4:1 |
Unia Turza Śląska |
2020-08-15 13:00 |
Drzewiarz Jasienica |
0:2 |
Spójnia Landek |
2020-08-15 11:00 |
GKS II Tychy |
4:0 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-08-15 11:00 |
Rozwój Katowice |
4:0 |
Jedność 32 Przyszowice |
KOLEJKA 3 |
2020-08-08 18:00 |
Kuźnia Ustroń |
0:3 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-08-08 18:00 |
Spójnia Landek |
0:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2020-08-08 18:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1:3 |
Drzewiarz Jasienica |
2020-08-08 18:00 |
Unia Turza Śląska |
3:2 |
Rozwój Katowice |
2020-08-08 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
1:1 |
LKS Bełk |
2020-08-08 18:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
0:6 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-08-08 18:00 |
Unia Książenice |
3:1 |
GKS II Tychy |
2020-08-08 18:00 |
Iskra Pszczyna |
1:4 |
LKS Czaniec |
KOLEJKA 2 |
2020-08-01 18:00 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
1:1 |
Spójnia Landek |
2020-08-01 18:00 |
LKS Czaniec |
3:3 |
Kuźnia Ustroń |
2020-08-01 18:00 |
GKS II Tychy |
0:2 |
Orzeł Łękawica |
2020-08-01 18:00 |
Odra Wodzisław Śląski |
0:1 |
Unia Książenice |
2020-08-01 18:00 |
LKS Bełk |
3:2 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
2020-08-01 18:00 |
Rozwój Katowice |
5:0 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2020-08-01 18:00 |
Drzewiarz Jasienica |
1:1 |
Unia Turza Śląska |
2020-08-01 18:00 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
4:1 |
Jedność 32 Przyszowice |
KOLEJKA 1 |
2020-07-25 18:00 |
LKS Czaniec |
1:4 |
MRKS Czechowice-Dziedzice |
2020-07-25 18:00 |
Jedność 32 Przyszowice |
1:0 |
Spójnia Landek |
2020-07-25 18:00 |
Unia Turza Śląska |
1:1 |
Podbeskidzie II Bielsko-Biała |
2020-07-25 18:00 |
GKS Radziechowy-Wieprz |
2:3 |
Drzewiarz Jasienica |
2020-07-25 18:00 |
Odra Centrum Wodzisław Śląski |
3:1 |
Rozwój Katowice |
2020-07-25 18:00 |
Unia Książenice |
1:0 |
LKS Bełk |
2020-07-25 18:00 |
Orzeł Łękawica |
1:2 |
Odra Wodzisław Śląski |
2020-07-25 18:00 |
Iskra Pszczyna |
2:1 |
GKS II Tychy |