To będzie całkiem nowa drużyna

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 05.06.2020 18:05, PAN
W BKS Stal Bielsko-Biała panuje ciągły ruch. Ciągle ktoś otwiera i jednocześnie zamyka za sobą drzwi w tym zespole
To będzie całkiem nowa drużyna
Dobre wiadomości są takie, że w drużynie zostają Andrea Kossanyiova, która jako reprezentantka Czech ma w drużynie status gwiazdy i zdobywa dla niej masę punktów. - Gdy zaczęliśmy budowę zespołu na kolejny sezon "Kossy" była jedną z pierwszych zawodniczek, które chcieliśmy zatrzymać. Nie było to łatwe, ale cieszę się, że po raz kolejny nam zaufała i zostaje z nami na kolejny sezon - mówi trener Bartłomiej Piekarczyk.


W zespole zostaje także Dagmara Dąbrowska. To młoda zawodniczka, która ma spore osiągnięcia w młodzieżowych kadrach narodowych. Zakontraktowano także Aleksandrę Szczygłowską, która grając w pierwszoligowym UNI Opole była najlepsza libero rozgrywek.

Są też kolejne ubytki. Strata Olivii Różański, która w Stali spędziła trzy lata jest ogromna. Przez trzy lata gry dla czerwono-żółto-zielonych barw wystąpiła w 68 meczach zdobywając łącznie 796 punktów. Jej atutem było jednak przyjęcie. I to jakie! W Stali nie zagra Ewelina Janicka, której kibice tak na dobre nie poznali, bo długo leczyła kontuzję.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›