To będzie największe wydarzenie sportowe na Podbeskidziu. Pula nagród 8000 zł

Region, Bielsko-Biała, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 08.04.2019 15:30,

Startuje największe wydarzenie eSportowe na Podbeskidziu – Accept The cHallenge.

To będzie największe wydarzenie sportowe na Podbeskidziu. Pula nagród 8000 zł

Turnieje ATcH od wielu lat organizowane są w Akademii Techniczno-Humanistycznej.

- Tegoroczna edycja powraca z dużo większą magnitudą - informują organizatorzy

Wydarzenie podzielone zostało na dwie części. Pierwszą z nich jest Accept The cHallenge Beskid Cup – turniej eSportowy. Druga część eventu to Dzień z eSportem, spotkanie ze osobami, które o sporcie elektronicznym wiedzą wszystko.

Drużyny można zgłaszać na stronie www.challenge.ath.bielsko.pl.

Podczas ATcH Beskid Cup drużyny oraz indywidualni zawodnicy będą mogli rywalizować w trzech dyscyplinach:

  • League of Legends
  • Counter-Strike: Global Offensive
  • FIFA

W czterech turach kwalifikacyjnych spotka się ponad 700 zawodników rywalizujących o przejście do finałów LAN, które odbędą się w maju na kampusie Akademii Techniczno-Humanistycznej – łącznie, około 150 finalistów. ATcH Beskid Cup to nie tylko wydarzenie dla graczy. Kibice eSportu będą mogli obserwować zmagania w sali o pojemności 300 miejsc oraz transmisjach na Twitch.tv.

Terminarz Accept The cHallenge Beskid Cup:

Kwalifikacje: 17, 20, 24, 27 kwietnia 2019

Finały: 17-19 maja LoL, CS, FIFA

Podczas organizowanego 17 maja Dnia z eSportem uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać prelekcji osób od lat związanych z polską sceną sportów elektronicznych. Dodatkową atrakcją będą spotkania z osobami rozpoznawalnymi w świecie graczy. Szczegółowy program konferencji pojawi się na stronie www.challenge.ath.bielsko.pl.

- Podejmij wyzwanie, weź udział w turnieju i zapisz swoją drużynę! Zapisz się na Dnień z eSportem i dowiedz się jak od kuchni wyglądają zmagania najlepszych - informują organizatorzy

Pula nagród w turnieju Accept The cHallenge Beskid Cup to 8 000 zł

Patronat nad wydarzeniem objął JM prof. dr hab. Jarosław Janicki Rektor Akademii Techniczno-Humanistycznej oraz dr hab. Czesław Ślusarczyk, prof. ATH Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia ATH.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›