Trener z nową umową, klub z nowym sponsorem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 29.02.2020 05:37, PAN
Krzysztof Brede przedłużył kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała.
Trener z nową umową, klub z nowym sponsorem

Trener Krzysztof Brede podpisał, tuż przed startem rundy rewanżowej w I lidze piłkarskiej, nowy kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Umowa obowiązuje do czerwca 2022 roku.

- Trenerowi kontrakt kończył się 30 czerwca bieżącego roku, w związku z tym doszliśmy do porozumienia i dosłownie przed godziną podpisaliśmy nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez następne dwa lata - oświadczył prezes klubu Bogdan Kłys. - Jestem z tego bardzo zadowolony, ponieważ oceniam bardzo pozytywnie tę współpracę. Trener zaraża wszystkich swoim entuzjazmem, podejściem do pracy i bardzo takich ludzi lubię. Trenerze bardzo się cieszę na kolejne dwa lata wspólnej pracy - dodaje.

Nowym sponsorem Górali została firma deweloperska Panattoni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›