Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Polska-Anglia w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 05.03.2020 13:34, red
Do 8 marca bilety można kupić taniej.
Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Polska-Anglia w Bielsku-Białej

Jak już informowaliśmy, w czwartek 26 marca o godzinie 18:00 na Stadion Miejski wróci piłkarski hit, mecz-klasyk, spotkanie Polska - Anglia.

Reprezentacje młodzieżowe do lat 20 tych krajów zagrają przeciwko sobie po raz drugi w Bielsku-Białej. Na to święto piłki nożnej zaprasza również TS Podbeskidzie, klub jest współorganizatorem meczu i prowadzi sprzedaż wejściówek.

Pozostało jeszcze tylko kilka dni pierwszego etapu przedsprzedaży, w którym bilety można kupić w cenie 10 zł. Przedsprzedaż trwa do 8 marca.

Od 9 marca rozpocznie się II etap przedsprzedaży, a cena biletów wzrośnie do 15 zł. W dniu meczu bilety kosztować będą 20 zł.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›