Tuż za podium w nowym sezonie

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 24.07.2019 09:40, PAN
Tuż za podium w nowym sezonie
W Myślenicach rozpoczął się nowy sezon w kobiecym futbolu w Małopolsce. Miejscowy Respekt był organizatorem turnieju seniorek Respekt Cup "Synergia razem możemy więcej". Partnerem zawodów był Polski Koncern Naftowy Orlen.

W ostatniej chwili z rywalizacji wycofała się Nieszkowianka, ale nie popsuło to do brej zabawy i dwóch głównych celów zawodów - dobroczynnego i szkoleniowego.Większość trenerów wykorzystała okazję, by sprawdzać nowe zawodniczki, nowe założenia taktyczne, ale i tak w finale spotkali się faworyci, czyli pierwszoligowe Tarnovia i Respekt Myślenice.

Mecz w regulaminowym czasie gry zakończył się bezbramkowym remisem, w rzutach karnych górą była Tarnovia, która wygrała 5-4. W meczu o trzecie miejsce Staszkówka Jelna pokonała Rekord Bielsko-Biała 1-0. W eliminacjach odpadły zespoły: Górnika Wieliczka, Hetmanek Włoszczowa, Starówki Nowy Sącz, Zielonki Wrząsowice oraz Dębu Zabierzów Bocheński.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›