Udało się zmazać plamę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 30.05.2021 10:15, PAN
Piłkarska drużyna Rekordu Bielsko-Biała zdobyła trzy punkty z Zagłębiem II Lubin zmazując plamę po środowej porażce 2-8 ze Ślęzą Wrocław

Bielszczanie walczą o piąte miejsce w tabeli i wygrana z rezerwą klubu ekstraklasy przybliża zespół do tego celu. Gracze Rekordu zagrali bardzo skutecznie i błyskawicznie po zagraniu Ciućki Nowak wpisał się na listę strzelców. Później rutyniarz Rekordu zrewanżował się młodszemu koledze zapisując asystę na swoim koncie. W końcówce pierwszej połowę przycisnęli goście, ale wówczas na miejscu był bramkarz Rekordu. Po przerwie dwie asysty zapisał na koncie Żołna, zaś Ciućka skompletował hat tricka.

Rekord Bielsko-Biała – Zagłębie II Lubin 4:2 (2:0)

Nowak 3, Ciućka 21, 54, 66 - Kusztal 56, Czuban 73.

Rekord: Żerdka – Żołna, Madzia, Kareta, Caputa, Sz. Mucha (82 Kamionka), Kowalczyk (69 Twarkowski), Szymański, Sobik (58 Byrtek), Nowak, Ciućka (82 Czaicki).