Urlopy były wyjątkowo krótkie

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 20.06.2019 15:21, PAN
Urlopy były wyjątkowo krótkie
Wakacyjna przerwa była dla piłkarzy pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała bardzo krótka. Musiało tak jednak być, skoro w ostatni weekend lipca rozpoczyna się nowy sezon w Fortuna I lidze. Górale trenowali na obiekcie w Dankowicach.

Na pierwszych zajęciach pojawiło się 23 zawodników Podbeskidzia. Wśród nich znalazł się duet zawodników świeżo sprowadzonych do klubu, czyli Rafał Figiel i Karol Danielak. Ponadto, do kadry Bielszczan dołączył Arkadiusz Maj, który w poprzednim sezonie przebywał na wypożyczeniu w Elanie Toruń. W sesji trenigowej uczestniczyła również grupa młodych zawodników BBTS Bielsko-Biała: Patryk Drabik, Szymon Machalica, Michał Studnicki i Konrad Sieracki.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›