W drodze po Puchar Polski

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.11.2020 09:33, PAN
Rekord Bielsko-Biała awansował do 1/8 finału kobiecego Pucharu Polski w piłce nożnej wygrywając w Radomiu 2-1.
O zwycięstwie bielszczanek zadecydował początek drugiej połowy, gdy najpierw Włodarczyk dopadła do bezpańskiej piłki i ulokowała ją w siatce, a dwie minuty później Czyż oddała strzał życia z 25 metrów bez przyjęcia i piłka wpadła dokładnie tam, gdzie trzeba. Od dwóch sezonów w Pucharze Polski można nieźle zarobić, na pewno zespoły, które grają w tych rozgrywkach na tym etapie nie dokładają do tego i to bez względu na to, czy wygrywają, czy też odpadają z rywalizacji. Rekord zagrał w składzie: Ciupa – Skolarz, Cygan, Palichchleb (80 Kłębek), Pietrzyk (46 Gąsiorek), Włodarczyk, Madeja (64 Chóras), Knysak, Moskała, Czyż (64 Nowacka), Adamek (85 Nowak).