W końcu tak, jak powinno być zawsze [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 11.10.2020 16:21, PAN
Rekord Bielsko-Biała pewnie pokonał MKS Kluczbork 4-0 w meczu o mistrzostwo piłkarskiej III ligi
W końcu tak, jak powinno być zawsze [FOTO]

MKS Kluczbork nie tak dawno występował na szczeblu centralnymi choć przegrał wyraźnie, to zaprezentował się w stolicy Podbeskidzia naprawdę solidnie. Tyczy się to zwłaszcza pierwszej połowy, gdy goście raz po raz zagrażali bramce Rekordu. Gospodarze wyszli z opresji i przeszli do kontruderzenia, w czym największe zasługi Bartosza Guzdka, który ustrzelił hat-tricka. Bielszczanie zagrali w końcu skutecznie, na miarę oczekiwań swoich sympatyków i chyba własnych możliwości.

Oczywiście tabela ligowa nie mówi całej prawdy o potencjałach drużyn. Jest sporo zaległych spotkań z uwagi na pandemię, ale jeśli podopiecznym Dariusza Mrózka
uda się grać regularnie, to zespół ten powinien już przypominać poprzednia drużynę prowadzoną przez tego szkoleniowca czyli NKP Podhale Nowy Targ. Pod Tatrami Mrózek stworzył precyzyjnie funkcjonującą maszynę, dlaczego u stóp Klimczoka miałoby być inaczej?

Rekord Bielsko-Biała - MKS Kluczbork 4-0 (1-0)
Guzdek 17, 52, 55, Ciućka 90.
Rekord: Szumera - Caputa, Rucki (20 Madzia), Kareta, Żołna, Szymański, Wyroba, Sz. Wróblewski (62 Sobik), Waliczek, Czaicki (75 Ciućka), Guzdek (76 N. Wróblewski).

Zdjęcia z meczu:
foto: Maurycy Strzyżewski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›