W nowych barwach dwa zwycięstwa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.09.2020 14:23, PAN
W Nowym Targu odbył się pierwszy turniej o mistrzostwo Polski w AMP Futbolu. Kolejny rozegrany zostanie w Bielsku-Białej.
W nowych barwach dwa zwycięstwa
Mistrzowie Polski Kuloodporni Bielsko-Biała zaprezentowali się pod nowym szyldem, bowiem stowarzyszenie przejęło Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mistrzowie Polski do walki o obronę tytułu przystąpili pod szyldem TS Podbeskidzie Kuloodporni. Dlaczego doszło do fuzji? Otóż ekstraklasowy klub
gwarantuje profesionale zarządzanie, zyskuje zaś markę rozpoznawalną w Polsce. Zyskają więc obie strony, na pewno zaś kibice.

Podczas dwudniowych zawodów w Nowym Targu Górale odnieśli dwa zwycięstwa z Widzewem Łódź 4-0 i Wartą Poznań 2-1 oraz doznali dwóch porażek z Husarią Kraków 0-2 i Legią Warszawa 0-1.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›