W sobotę charytatywny maraton taneczny dla chorego małego Wojtusia

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 06.04.2019 09:54,
Można połączyć przyjemne z pożytecznym
W sobotę charytatywny maraton taneczny dla chorego małego Wojtusia
Wojtuś z Kóz to uroczy dwulatek, urodzony w 28 tygodniu ciąży. Kiedy przyszedł na świat ważył zaledwie kilogram. Pierwsze 3 miesiące życia spędził w inkubatorze, podłączony do respiratora. Dziś jest już w domu, ale skutki skrajnego wcześniactwa wiążą się ze stałą rehabilitacją, częstymi wizytami u lekarzy i bardzo kosztownym leczeniem.

Wojtuś przeszedł przez ciężkie niedotlenienie, boryka się z dysplazją oskrzelowo-płucną, dużą wadą wzroku, przepukliną brzuszną, ma problem z nerkami.Do tego doszła epilepsja i hipoplazja móżdżku.

W sobotę (6.04) w Domu Kultury w Kozach odbędzie się charytatywny maraton taneczny. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację i leczenie Wojtusia. Zbiórka jest zgłoszona i legalna. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy Kozy Jacek Kaliński.

Będzie zumba, dancehall i hip-hop Dla dużych i małych
Będą goście niespodzianki
Czeka na Was pyszny poczęstunek oraz losy z nagrodami
Każdy uczestnik otrzyma na start butelkę wody mineralnej od naszych sponsorów
Zabawę rozpoczniemy o godz 16:00, z naszymi wspaniałymi gośćmi zapraszamy na zumbę z najbardziej zumbowymi instruktorami w okolicy
Wstęp - cegiełka min 20 zł.
Dzieci do lat 12 bezpłatnie.
Nasi animatorzy zorganizują czas dla najmłodszych w kąciku zabaw - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›