Wielkie lanie beniaminka z Żywca

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 22.08.2021 12:48, PAN
Drugą kolejkę spotkań maja za sobą piłkarze drugiej grupy śląskiej IV ligi.
Wielkie lanie beniaminka z Żywca
Nie udał się debiut przed własną publicznością beniaminkowi z Bestwiny. Mimo ogromnej ambicji i kilku okazji bramkowych, wygrali goście z Bełku, skromne 1-0. Zespół z Bełku ma na koncie komplet punktów. Pierwsze zwycięstwo zanotowały rezerwy Podbeskidzie Bielsko-Biała.


Do stolicy Podbeskidzia przyjechał beniaminek Piast II Gliwice, w składzie którego wystąpiło kilku graczy z kadry pierwszej drużyny. Po strzale Bartosza Bierońskiego Podbeskidzie II prowadziło 1-0, ale goście w II połowie wyszli na prowadzenie 2-1. Wygraną gospodarzom zapewnił Filip Laskowski, którego dwie szarże skruszyły formację obronną rywala.

Całkowicie nie udał się wyjazd Czarnym Góral Żywiec do Tychów. Gospodarze wygrali aż 8-0 pokazując beniaminkowi, że ma jeszcze sporo pracy przed sobą, by pokazać IV-ligowy poziom. MRKS Czechowice-Dziedzice ratował remis z Unią Turza Śląska, która wzmocniła skład i w niczym nie przypomina drużyny, która walczyła niedawno o utrzymanie. Skończyło się remisem 2-2, a bramki dla MRKS zdobyli Mizia i Szendzielorz z karnego.

Wyniki
GKS Tychy II - Czarni/Góral Żywiec 8-0, Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Piast II Gliwice 3-2, Spójnia Landek - Unia Książenice 4-2, MRKS Czechowice-Dziedzice - Unia Turza Śląska 2-2, Drzewiarz Jasienica - Kuźnia Ustroń 2-1, LKS Bestwina - Decor Bełk 0-1, Orzeł Łękawica - LKS Czaniec 3-0.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›