reklama

Wisła minimalnie lepsza od Podbeskidzia

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 07.07.2019 08:49, PAN
Wisła minimalnie lepsza od Podbeskidzia
W meczu kontrolnym pierwszoligowe Podbeskidzie Bielsko-Biała uległo ekstraklasowej Wiśle Kraków 0-1.

Jedyną bramkę w 58 minucie zdobył Klemenz. Górale wystąpili w składzie: Leszczyński - Jaroch, Komor (37’ Osyra), Baszlaj (46’ Wiktorski), Gach (46’ Moidelski) – Danielak (46’ Laskowski), Rakowski (77' Bieroński), Figiel, Kozak - Rzuchowski (71' Sieracki) - Maj (46’ Roginić). Mecz odbył się w Dankowicach, rodzinnej miejscowości piłkarza Wisły Macieja Sadloka.

Mecz cieszył się sporym zainteresowaniem publiczności, bo Wisła to marka w polskim futbolu, ale większość chciała zobaczyć, jak prezentuje się Podbeskidzie na tle wyżej notowanego rywala.Nie ma co mówić, z bielskiej drużyny odeszło latem sporo zawodników i to takich, którzy decydowali o obliczu drużyny. Na szczęście przyszedł też czas na zakupy.

A jak budować nowy zespół, to warto to czynić od formacji defensywnych. Klub pozyskał obrońcę Dmytro Baszlaj ostatnio występującego w Arsenalu Kijów, rutynowanego bramkarza Martina Polacka, który dał się poznać z bardzo dobrej strony w Zagłębiu Lubin oraz Kornela Osyrę z Miedzi Legnica, który podpisał dwuletnią umowę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›