Wracają do mistrzowskiej formy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.11.2019 08:30, PAN
Rekord Bielsko-Biała rozgromił Gwiazdę Ruda Śląska 9-1 i wrócił na pierwsze miejsce w futsalowej ekstraklasie.
Wracają do mistrzowskiej formy
Rekord Bielsko-Biała rozgromił Gwiazdę Ruda Śląska 9-1 i wrócił na pierwsze miejsce w futsalowej ekstraklasie.Ileż to pisano o kryzysie toczącym mistrza Polski po nieudanych kwalifikacjach UEFA Futsal Cup. Rekord w związku z grą w Europie przełożył dwa mecze, wciąż ma je do rozegrania, a mimo to jest liderem stawki! Życzyć należy wszystkim ekipom, by były w takich kryzysach sportowych.Za tydzień w ekstraklasie Rekord czeka mecz na szczycie w Lubawie z Constraktem, który w tabeli jest drugi.

Mecz z Gwiazdą był starciem jednostronnym, spotkała się zawodowa drużyna futsalowa z amatorami, którzy w weekend grają o punkty. Po 16 minutach było po sprawie, gdy miejscowi wygrywali 4-0. Druga połowa była znakomitą sprawą dla kibiców, było wiele futsalowe magii, sporo goli, także ten honorowy dla Gwiadzy.

Rekord Bielsko-Biała - Gwiazda Ruda Śląska 9-1 (4-0)
Marek 8, 16, Alex Viana 12, 34, Janovsky 16, Biel 28, Budniak 32, Gąsior 36, Popławski 38 - Barański 37.
Rekord: Iwanek (Burzej)– Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Janovsky, Bondar, Alex Viana, Korpela, Biel, Gąsior, Dudek, Surmiak.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›