Wrócili z pełną pulą

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 20.09.2020 15:30, PAN
W rozgrywkach trzeciej ligi piłkarskiej Rekord Bielsko-Biała odniósł kolejne zwycięstwo
Wrócili z pełną pulą

Piłkarze Rekordu zaczynają grać coraz lepiej w tym sezonie, odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo i pną się w ligowej tabeli. W pierwszej połowie gracze Rekordu byli lepsi, ale poziom zawodów pozostawiał sporo do życzenia. W 33 minucie Iwanek zdecydował się na przebój, wypatrzył Czaickiego, który silnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gospodarzy.


O wiele ciekawsza była druga połowa. Gospodarze musieli zaatakować, ale zanim zdążyli to uczynić na dobre, to popełnili szkolny błąd, z którego skorzystał Czaicki i dokładnie zagrawszy do N. Wróblewskiemu sprawił, że ten zdobył chyba najłatwiejsza bramkę w życiu. Wynik ustalił rezerwowy Guzdek, który skorzystał z dogrania najlepszego gracza meczu Czaickiego.


Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Rekord Bielsko-Biała 0:3 (0:1)

Czaicki 33, N. Wróblewski 60, Guzdek 79.

Rekord: Szumera – Gaudyn, Rucki, Kareta, Żołna, Iwanek (77 Caputa), Wyroba (81 Waliczek), Szymański, Sobik (61 Sz. Wróblewski), Czaicki, N. Wróblewski (77 Guzdek) .

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›