Wygrały pewnie i wysoko

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 15.03.2021 10:03, PAN
Piłkarki Rekordu Bielsko-Biała pokonały na wyjeździe Stomilanki Olsztyn 3-0 umacniając się na drugiej pozycji w tabeli

Było to spotkanie na szczycie, bowiem drugi w tabeli Rekord gościł u trzeciej ekipy w tabeli. Trenerzy Rekordu obawiali się tego meczu, wszak dzień wcześniej zespół grał w ćwierćfinale rozgrywek futsalowych, a do tego był po dalekiej podróży.

Początek zawodów był niemrawy z obu stron, nikt nie chciał popełnić błędu, ale do czasu. Wybiła 25 minuta, gdy Chóras przedarła się w pole karne rywala i tam została sprowadzona do parteru. Rzut karny na gola zamieniła Knysak i Rekordowi grało się łatwiej. W drugiej połowie bielszczanki spisywała się wciąż lepiej i udokumentowały to dwoma bramkami, które zapisała na koncie Adamek kierując piłkę do pustej bramki.

Stomilanki Olsztyn - Rekord Bielsko-Biała 0-3 (0-1)

Adamek 83, 90, Knysak 26 (k).

Rekord: Ciupa – Nowak, Skolarz, Pietrzyk, Gąsiorek (55 Kłębek), Cygan, Knysak, Nowacka (89 Palichleb), Moskała (85 Rosak), Chóras (73 Adamek), Czyż (55 Włodarczyk).