reklama

Wysoko w Pucharze Europy

Region, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.05.2019 09:01, PAN
Wysoko w Pucharze Europy

W słoweński Catez odbyły się zawody I Rundy Pucharu Europy juniorów i juniorów młodszych. W 16-osobowej kadrze Polski nie brakowało reprezentantów Łucznika Żywiec.

W kategorii juniorów Filip Łazowski zajął 17. miejsce, zaś wśród juniorek młodszych bardzo udany występ zaliczyła Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec), która uzyskała trzeci wynik kwalifikacji a zawody ostatecznie zakończyła na 8. miejscu.

Znakomicie spisała się drużyna juniorek w składzie: Kamila Napłoszek, Karolina Jurasz i Marlena Kocaj, która zdobyła srebrny medal przegrywając w finale z z Ukrainą 2:6. Juniorki młodsze w składzie: Klaudia Płaza, Łucja Wesołowska i Sylwia Zając zajmując 4 lokatę. Zespoły juniorów oraz juniorów młodszych ukończyły rywalizację na 7 miejscu.Mikst juniorów Łazowski -Kocaj zajął szóste, natomiast juniorów młodszych: Rytlewski - Płaza dziewiąte miejsce.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›