Wzmocnienie z kraju Maradony

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 04.07.2020 09:24, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała w kolejnym sezonie chcą zdominować rozgrywki pierwszej ligi
Wzmocnienie z kraju Maradony

Klub po cichu liczył, że może dostanie miejsce w PlusLidze, jednak Stal Nysa otrzymała stosowną licencję, a skład, jaki zbudowała świadczy, że nie będzie walczyć jedynie o utrzymanie. Tropem Stali chce podążać teraz BBTS i działacze wyciągneli wnioski z przedwcześnie zakończonego sezonu. Jednym słowem, chcesz awansować, musisz mieć zespół na poziomie ekstraklasy.

Sięgnięto więc po Luciano Vincentina, reprezentacyjnego skrzydłowego, który choć ma dopiero 20 lat, to ma bardzo bogate CV. Na powrót do Bielska-Białej zdecydowali się Paweł Gryc oraz Wojciech Siek. Ten pierwszy w BBTS-ie grał przez dwa sezony, ale później przeniósł się do Bydgoszczy. Po rocznej przerwie do BBTS-u zdecydował się wrócić środkowy Wojciech Siek. Nowym libero zespołu został Dominik Jaglarski.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›