Zaczęli od remisu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.08.2020 14:25, PAN
Rozpoczęły się rozrywki w III lidze. Na inaugurację bielski Rekord zremisował 1-1 z ROW Rybnik.
Zaczęli od remisu

Z jednej strony w poczynaniach obu drużyn widać było tęsknotę za grą o ligowe punkty, z drugiej widoczny był brak zgrania i obie sprawy wydają się oczywiste. Zespół z Rybnika typowany jest jako jeden z głównych kandydatów do awansu. To na pewno zespół wybiegany, ale w pierwszej połowie z trudem stwarzał bramkowe okazje. Pod tym względem lepszy był Rekord, ale jak na ironię, to miejscowi objęli prowadzenie, gdy do zbyt krótko wybitej piłki dopadł Pacholski i nie dał szans bramkarzowi Rekordu.

Rybniczanie zdawali sobie sprawę, że nie przyjechała do nich byle jaka drużyna i to skromne 1-0 trzeba za wszelką cenę utrzymać. Wiadomo, że u siebie łatwiej się bronić niż atakować i to Rekord musiał myśleć o tym, jak poradzić sobie ze szczelną falangą rywala. Udało się to po stosunkowo niedługim oblężeniu, gdy arbiter wskazał na jedenastkę po faulu w polu karnym na Wróblewskim.Szymański popisał się skutecznym uderzeniem i mecz zaczął się od nowa.Obie strony starały się, kibice obejrzeli najciekawszy fragment zawodów, ale więcej bramek już nie padło.


ROW 1964 Rybnik – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

Pacholski 40 - Szymański 67

Rekord: Kucharski – Gaudyn, Kareta, Mączka, Caputa, N. Wróblewski (85. Żołna), Wyroba (85. Iwanek), Szymański, Sobik (48. Gleń), Czaicki (64. Wróbel), Guzdek (64. Sz. Mucha)


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›