Zaczęły sezon od zwycięstwa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 16.08.2020 18:01, PAN
Piłkarki Nożne Rekordu Bielsko-Biała zaczęły nowy sezon w zmienionej I lidze od zwycięstwa.
Zaczęły sezon od zwycięstwa
Rekord, w mocno zmienionym składzie, był faworytem zawodów i wygrał. Bielszczanki na pewno zaprezentowały się z lepszej strony jeśli chodzi i przygotowanie techniczne i taktyczne. Radomianki tak świetnych zawodniczek jak Rosak, Włodarczyk czy Pietrzyk nie mają i nadrabiały siłą i zaangażowaniem. Często grały na pograniczu faulu, ale na niewiele się to zdało, bo choć ambicji przyjezdnym odmówić nie można, to podopieczne Marcina Trzebuniaka wygrały w pełni zasłużenie.


Rekord Bielsko-Biała – Hydrotruck Radom 3:1 (2:0)
Czyż 23, Chóras 41, Knysak 78 - Szydło 85.
Rekord: Majewska - Skolarz, Polnik, Gąsiorek (74. Palichleb), Pietrzyk, Włodarczyk (72. Madeja), Nowacka, Rosak (86. Waliczek), Moskała, Czyż (62. Knysak), Chóras (66. Nowak)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›