Zadbali o sukces i swoich fanów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.11.2020 09:35, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała pokonali MCKiS Jaworzno 3-1 i umocnili się w czołówce I ligi
Meczów oglądać nie mogą kibice, natomiast klubowi zależy, by swoich fanów dopieszczać. Zorganizowano transmisję telewizyjną i kibice mogli na własne oczy zobaczyć, że w BBTS wszystko jest w najlepszym porządku.

Pierwszy set był szalenie zacięty, prowadzenie często się zmieniało i tak było do samego końca, gdy goście wygrali 29:27. Dwa kolejne sety były popisem BBTS, wiadomo było, że je wygrają, więc można było delektować się szczegółami. MCKiS podjęło desperacką próbę odwrócenia losów meczu. Ta partia była bliźniaczo podobna do pierwszej, grano na przewagi, ale tym razem finał był szczęśliwy dla BBTS.

BBTS Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno 3:1 (27:29, 25:18, 25:20, 29:27)

BBTS: Macionczyk, Makowski, Siek, Krikun, Tarasov, Cedzyński oraz Marek, Jaglarski (libero) Popik, Gryc, Kapelus.