Zagrają o pierwsze takie mistrzostwo

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.02.2021 11:28, PAN

W miniony weekend wyłoniono komplet finalistów Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-19 w futsalu, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 26-28 lutego.


Zagrają o pierwsze takie mistrzostwo
To pierwsze mistrzostwa w tej kategorii wiekowej, a odbywają się one na Podbeskidziu, gdyż w "skasowanej" przez PZPN kategorii U-20 ostatnim mistrzem kraju został bielski Rekord. Oprócz gospodarzy w finałach zagrają: Orzeł Jelcz-Laskowice, Red Dragons Pniewy, SPN Szamotuły, LZS Dragon Bojano, Beniaminek ’03 Starogard Gdański, Constract Lubawa, Helios Bonito Białystok, Junior Hurtap Łęczyca, TAF Toruń, Gwiazda Ruda Śląska, Młodość Rudno, BSF Bochnia, SMS Solne Miasto Wieliczka, Pogoń Sokół Lubaczów i Tech-Project FT Jarosław.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›