Zagrali na wysokim poziomie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.04.2021 14:34, PAN

W pierwszym półfinałowym meczu TAURON 1. ligi bielscy siatkarze pokonali w Bydgoszczy BKS Visłę Bydgoszcz 3-1


Zagrali na wysokim poziomie
Jeśli w meczu rewanżowym w hali pod Dębowcem 22 kwietnia bielszczanie również wygrają znajdą się w ścisłym finale, jeśli Visła zwycięży, to decydujący mecz rozegrany zostanie w Bydgoszczy.


Visła zdobyła więcej punktów od BBTS w sezonie zasadniczym, niemniej w półfinałowym meczu play-off to zespół z Podbeskidzia dyktował warunki gry. Stosunkowo szybko objął prowadzenie 2-0 i choć rywal złapał kontat, to w secie czwartym nie było już dyskusji, kto jest lepszy. Visły nie wolno zlekceważyć, to zespół poukładany, z kilkoma siatkarzami o naprawdę dobrych umiejętnościach. Zasadne byłoby wygranie we własnej hali i dłuższy odpoczynek przed decydującym starciem finałowym.

MVP meczu wybrano Tomasza Piotrowskiego.

BKS Visła Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 20:25, 25:23, 19:25)

BBTS: Macionczyk (1), Piotrowski (12), Cedzyński (9), Krikun (24), Makowski (13), Siek (10) oraz Marek, Jaglarski (libero) Vicentin, Gryc.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›