Zapomnieć o drugiej połowie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 17.02.2020 12:00, PAN
Zakończył się sezon zasadniczy w żeńskiej ekstralidze futsalu. Rekord Bielsko-Biała zajął czwarte miejsce w grupie południowej.
Zapomnieć o drugiej połowie

Na koniec rywalizacji w I rundzie Rekord zagrał wyjazdowy mecz z Wierzbowianką. Do przerwy bielszczanki prowadziły 4-1 i grały bardzo dobrze, skutecznie i nie pozwalały na wiele młodej drużynie z powiatu proszowickiego. Jakież było zdziwienie, ale jednocześnie radość miejscowych kibiców, gdy w drugiej połowie gospodynie zaczęły odrabiać straty. Mało zdołały odwrócić losy zawodów i zgarnąć pełną pulę. Co ciekawe wygraną Wierzbowiance zapewniły zawodniczki mieszkające w dawnym województwie... bielsko-bialskim, do którego należał obecny powiat suski.

Rekord zagra w ćwierćfinale z najlepszą drużyną grupy północnej, którą został AZS UAM Poznań. Pierwszy mecz odbędzie się w stolicy Podbeskidzia, rewanż w Poznaniu, który ma w dorobku jeden tytuł mistrzowski wywalczone dwa lata temu. Wierzbowianka zagra w barażu o utrzymanie z AZS UP Kraków.

Wierzbowianka Wierzbno – Rekord Bielsko-Biała 5:4 (1:4)

Bramki: Pawlica, Sarapata 2, Suwada, Szafran - Moskała 2, Kaim 2

Rekord: Ciupa – Knysak, Nowacka, Moskała, Skolarz, Kaim, Chóras, Franaszek, Mandla, Predecka, Polnik, Nowak, Gąsiorek, Kłębek

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›