Zbrojenia na wielką skalę

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 02.06.2019 10:30, PAN
Zbrojenia na wielką skalę
Niedawno informowaliśmy o transferach do siatkarskiego BBTS Biesko-Biała. W ostatnich dniach klub pozyskał kolejnych trzech zawodników: przyjmującego Michała Makowskiego, który ostatnio grał w Stali Nysa, a z bielskim klubem związał się dwuletnią umową, z Warty Zawiercie na dwa lata do BBTS przyszedł inny przyjmujący Michał Żuk, natomiast po trzech latach przerwy kibice pod Dębowcem będą mogli znów podziwiać Siergieja Kapelusa, który grał w AZS Olsztyn.

- Pozyskanie takiego zawodnika jak Sergiej jest dla nas bardzo dużym sukcesem. Cieszę się, że tak szybko zamknęliśmy skład na nowy sezon. Wszyscy już będą mogli skupić się na jak najlepszym przygotowaniu do rozgrywek I ligi - mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›