Zespół z Żywca poległ dopiero w finale

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.02.2021 11:55, PAN
TS United Żywiec zajął drugie miejsce w finale Pucharu Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Awans do ogólnopolskiego finału zapewnił sobie Górnik Zabrze
W Olsztynie koło Częstochowy spotkały się najlepsze zespoły z regionalnych okręgów piłkarskich w kategorii U-12. Żywczanie w półfinale pokonali APN GKS Tychy 5-1, w finale ulegli Górnikowi 0-9. W meczu o trzecie miejsce zespół z Tychów pokonał Skrę Częstochowa 4-0.
W zespole z Żywca grali: Kacper Kowalski; Bartosz Wójcik, Oskar Góra, Olaf Kliś, Karol Majcherek, Maciej Lach i Maciej Tomasiak. Trenerzy Andrzej Nowakowski i Mirosław Bajek.