Zgodne zwycięstwa liderów

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 22.01.2021 11:24, PAN
Futsalowe zespoły Rekordu Bielsko-Biała nadrabiały zaległości w ekstraklasach kobiet i mężczyzn
Zgodne zwycięstwa liderów
Żeński zespół Rekordu rozgromił Rolnik Głogówek 10-1 (6-0) i zapewnił sobie pierwsze miejsce w tabeli grupy południowej przed faza play-off. Bramki dla podopiecznych Samuela Jani zdobyły: Nowak 3, Skolarz 3, Czyż 2, Pietrzyk i Chóras. Bielszczanki wygrały wszystkie dotychczas rozegrane spotkania, są najlepszą obecnie ekipą w całej ekstraklasie, ale przed nimi najważniejsze mecze sezonu. Pasjonująco zaś zapowiada się walka o utrzymanie, bo wszystkie zespoły od miejsca 2. do 6. nie są pewne ligowego bytu.

Dokładnie w takim samym stosunku męska ekipa Rekordu rozprawiła się na wyjeździe z LSSS Lębork. Bramki dla mistrzów Polski zdobyli: Alex Viana 3, Hutyra 2, Surmiak 2, Matheus, Marek i Korpela. Bielszczanie, co oczywiste, są liderem polskiej ekstraklasy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›