Zmarł Arkadiusz Jasek

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 25.08.2020 10:38,
W wieku 54 lat zmarł Arkadiusz Jasek, przez lata człowiek-instytucja w BKS Stal Bielsko-Biała.
Zmarł Arkadiusz Jasek

Arkadiusz Jasek w przeszłości był siatkarzem bielskiego BBTS-u. W 1992 roku BBTS awansował do polskiej elity w siatkówce mężczyzn i już w pierwszym sezonie zajął 3. miejsce. W 1994 r. BBTS wywalczył w Częstochowie Puchar Polski, pokonując w finale miejscowy AZS 3:0. Do tych sukcesów A. Jasek walnie przyczynił się jako zawodnik.

Po karierze zawodniczej Arkadiusz Jasek w 1998 zakotwiczył w bialskiej Stali. Nieprzypadkowo był nazywany człowiekiem-instytucją. W BKS-ie Jasek był drugim trenerem, asystentem trenera, a także kierownikiem drużyny i trenerem grup młodzieżowych bialskiej Stali. 31 marca 2010 roku Arkadiusz Jasek został powołany na stanowisko dyrektora do spraw sportowych BKS-u. Do jego obowiązków należało nie tylko polepszanie wyników sportowych drużyny, ale także koordynacja medycznych i fizykoterapeutycznych spraw klubu, rozwój infrastruktury sportowej, itp.

Rodzinie społeczność bialskiej Stali składa szczere kondolencje oraz wyrazy współczucia.

materiały klubu BKS

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›