Znakomity początek sezonu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 16.09.2020 08:33, PAN
W zamykającym piątą kolejkę spotkań w I lidze kobiet piłkarki Rekordu Bielsko-Biała wygrały w Jelnej 3-1
Znakomity początek sezonu
Staszkówka Jelna jest beniaminkiem, który awans zapewnił sobie po wygranym barażu na stadionie w ... Bielsku-Białej. To solidna drużyna, którą z Rekordem łączy nie tylko miejsce wywalczenia awansu, ale przede wszystkim to, że jest nielicznym klubem w Polsce, który szkoli
dziewczęta i to na wysokim poziomie. Liuczba reprezentantem Polski w różnych kategoriach wiekowych, które reprezentują klub z Jelnej jest imponująca. No i jeszcze jedna rzecz - futsal. Staszkówka jeśli chodzi o liczbę medali w młodzieżowych mistrzostwach Polski dorównuje Rekordowi.

Najwybitniejszą wychowanką Staszkówki jest Paulina Tomasiak. Jej powstrzymania jest kluczem do zwycięstw. Jednym się to udaje, innym nie, bo i upilnowanie lewonożnej, szybkiej piłkarki jest piekielnie trudne. Reprezentantka kraju "urwała" się defensorkom Rekordu tylko raz, ale skończyło się to wyrównującym golem. Staszkówka indywidualności ma, ale Rekord w tych zawodach okazał się ekipą dojrzalszą, lepiej poukładaną i zdecydowanie lepiej grająca taktycznie. To przełożyło się na zwycięstwo i drugie miejsce w tabeli I ligi.

UKS „3” Staszkówka/Jelna – Rekord Bielsko-Biała 1:3 (0:0)

Tomasiak 53 - Czyż 50, Knysak 66, Moskała 86.

Rekord: Majewska – Skolarz, Polnik, Knysak, Pietrzyk, Madeja (46. Czyż), Rosak, Włodarczyk, Nowacka (75. Palichleb), Moskała, Chóras (29. Nowak)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›