Znów na zwycięskich torach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 08.02.2021 06:22, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała znów wygrywają! Tym razem zdobyli trzy punkty w Jaworznie

Po dwóch porażkach z rzędu siatkarze BBTS spadli na drugie miejsce w tabeli I ligi i mecz w Jaworznie był dla nich niezwykle istotny. Pierwszy set był niezwykle zacięty, ale tylko na początku. Potem bielszczanie wyszli na prowadzenie 15-10 i nie oddali go już do końca, wygrywając pewnie 25-18. W pewnym momencie drugiej partii BBTS prowadził w Jaworznie 19-8, co było prawdziwą deklasacją przeciwnika.

W secie trzecim gospodarze objęli nawet prowadzenie 5-3 i przez chwilę mecz znów był wyrównany. Gdy tylko podopiecznym Harry’ego Brokkinga udało się objąć prowadzenie 11-7 miejscowi zaczęli się gubić i choć bardzo się starali i cały czas naciskali przeciwnika, to BBTS wygrał 25-22 i szybko wrócił do domu z kompletem punktów.

MCKiS Jaworzno - BBTS Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 14:25, 22:25)

BBTS: Macionczyk, Piotrowski, Cedzyński, Gryc, Makowski, Cedzyński oraz Marek, Jaglarski (libero) Krikun, Czetowicz, Vicentin.

MVP: Jarosław Macionczyk.