Znowu w mistrzowskiej koronie!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 09.02.2020 22:26, PAN
W Starogardzie Gdańskim rozegrane zostały finały mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-16. Rekord Bielsko-Biała w pięknym stylu obronił mistrzostwo kraju!
Znowu w mistrzowskiej koronie!
Już pierwszego dnia Rekord nie zostawił rywalom złudzeń wygrywając mecze w grupie dwukrotnie w stosunku 10-1! Kłopot w tym, że pierwsze miejsce w grupie dało drużynie awans, ale w ćwierćfinale rywalem bielszczan był BSF Bochnia. W sumie wyszło tak, że dwie najlepsze ekipy turnieju spotkały się zbyt szybko i któraś z nich musiała odpaść. Długo zanosiło się na to, że będzie to Rekord, wszak BSF prowadził 1-0, ale Rekord popisał się skutecznym finiszem i wygrał 2-1. W półfinale mistrzowie kraju bez kłopotów pokonali Futsal Nowiny 3-1, a w finale po golu Ciućki, wygrali z Beniaminkiem Starogard Gdański 1-0. Brązowy medal wywalczył zespół z Nowin. Królem strzelców turnieju został Kacper Kasprzak z Rekordu, który strzelił 8 bramek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›