Zwycięstwo w meczu na szczycie

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 25.10.2020 10:58, PAN
Ilościowo Gliwice biją na głowę wszystkie kluby w Polsce. W ekstraklasie występują dwa Piast i PA Nova, a wkrótce może dołączyć do nich Sośnica, która w I lidze radzi sobie bardzo dobrze.
Zwycięstwo w meczu na szczycie
Właśnie z Piastem potykał się Rekord Bielsko-Biała i ostatecznie wygrał 3-2. Mecz był znakomitą promocją futsalu, szkoda, że zawody można było obejrzeć jedynie za pośrednictwem telewizji. Trudno powiedzieć dlaczego, niemniej Rekord zaczął mecz zbyt nonszalancko, więc z letargu mistrzów kraju wybudził nade szybko Henrique, po którego strzale Nawrat nie miał nic do powiedzenia. Do pracy wziął się wówczas Popławski, który potężnym strzałem doprowadził do wyrównania, a potem sprawił, że bramkarz Piasta nie utrzymał piłki w rękach, z czego skrzętnie skorzystał Kubik. Piast musiał odpowiedzieć i zrobił to po strzale na raty Mrowca.

Druga połowa to już był popis taktyki obu trenerów, sporo brazylijskiej techniki po obu stronach i wreszcie wisienka na torcie, czyli strzał z woleja Surmiaka na wagę trzech punktów dla Rekordu.

Piast Gliwice – Rekord Bielsko-Biała 2:3 (2:2)

Henrique 3, Mrowiec 13 - Popławski 5, Kubik 7, Surmiak 29.

Rekord: Nawrat – Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Korpela, Matheus, Alex Viana, Surmiak, Bernardo, Hutyra, Twarkowski, Burzej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›