Ankieterzy zapukają do drzwi mieszkańców. O co zapytają?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Wiadomości, 04.10.2019 11:55, ap
Urząd Statystyczny w Katowicach prowadzi na terenie województwa śląskiego badania ankietowe. Przedstawiciele US mogą więc zapukać do naszych drzwi.
Ankieterzy zapukają do drzwi mieszkańców. O co zapytają?

Od 1 do 19 października pracownicy Urzędu Statystycznego w Katowicach techniką bezpośredniego wywiadu przeprowadzają badania ankietowe. Tematem ankiety jest „Uczestnictwo w podróżach krajowych / zagranicznych”.

Wszystkie informacje uzyskane podczas rozmowy z ankieterem są całkowicie poufne. Zostaną one wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

Uwaga!

Każdy ankieter – pracownik US Katowice przedstawia się i posiada legitymację służbową oraz imienne upoważnienie do przeprowadzenia danego badania z określeniem tematyki, terenu i okresu realizacji badania.

Tożsamość ankietera można sprawdzić kontaktując się z Urzędem Statystycznym w Katowicach, pod nr tel. (32) 77 91 291, nr kom. 695 255 244 lub email: [email protected].


(Wzór legitymacji ankietera US w Katowicach. Foto: katowice.stat.gov.pl)


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy