Nowe zakażenia i wyleczenie w regionie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Wiadomości, 26.04.2020 12:16,
Nowe zakażenia i wyleczenie w regionie
Według informacji sanepidu z niedzieli, obecność Covid-19 wykryto w próbkach pobranych od kolejnych mieszkańców województwa śląskiego, w tym od 2 mieszkanek powiatu żywieckiego (starsza i w sile wieku) i mieszkanki Żywca w sile wieku.


Wszyscy mieszkańcy są w stanie dobrym i dzięki temu mogą leczyć się w swoich domach pod ścisłym nadzorem służb sanitarnych i lekarza zakaźnika.

W całym województwie aż 30 kolejnych osób wygrało walkę z koronawirusem, w tym 4 mieszkańców Cieszyna (2 kobiety w średnim wieku i 2 w sile wieku), 2 mieszkanki Bielska-Białej w średnim wieku, 2 mieszkańców powiatu cieszyńskiego (kobieta i mężczyzna w sile wieku). Wszyscy mieszkańcy przez ostatnie tygodnie leczyli się w izolacji w swoich domach, pod nadzorem właściwych sanepidów oraz będąc w kontakcie z lekarzem chorób zakaźnych.

- Łącznie mamy w województwie śląskim 200 osób, które wygrały walkę z koronawirusem - informuje Sląski Urząd Wojewódzki.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy