Punkt, który trzeba doceniać

Region, Wiadomości, 30.08.2020 16:10, PAN
Piłkarki Rekordu zremisowały w Tczewie z Pogonią i w tabeli I ligi zajmują czwarte miejsce
Punkt, który trzeba doceniać

Zespół Rekordu rozpoczął mecz z animuszem, stworzył sporo bramkowych okazji, jednak ani jednej nie wykorzystał. Miejscowe przetrzymały skomasowany szturm rywala, wyprowadziły kontrę i wywalczyły rzut karny. Po chwili już prowadziły. Każdy zespół w takich okolicznościach ma momenty zwątpienia, ale po krótkiej chwili piłkarki Rekordu wzięły się do pracy. Bramkowych sytuacji znów wypracowały na tyle, by wygrać, ale udało się tylko zremisować. Gola na 1-1 zdobyła uderzeniem z rzutu wolnego Magdalena Knysak.


Pogoń Tczew – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (1:0)

Sobal 17 - Knysak 77.

Rekord: Majewska – Skolarz, Knysak, Pietrzyk, Gąsiorek (63 Polnik), Nowacka, Rosak, Włodarczyk (74 Madeja), Moskała, Chóras (70 Nowak), Czyż (63 Cygan) .

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy