Tymczasowa organizacja ruchu na Cieszyńskiej

Region, Wiadomości, 21.05.2021 10:15,
Tymczasowa organizacja ruchu na Cieszyńskiej

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 21/22 oraz 24/25 maja 2021 r. na ul. Cieszyńskiej na odcinku od skrzyżowania ulic: Cieszyńska, Jaworzańska, Twórcza do skrzyżowania ulic: Cieszyńska, Wapienicka, Czesława Tańskiego na czas robót bitumicznych zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu.

W nocy z 21/22 maja 2021 r. będą prowadzone roboty związane z ułożeniem warstwy bitumicznej na jezdni południowej wraz z częścią ronda przy ul. Wapienickiej. Ruch będzie odbywał się dwukierunkowo jezdnią północną. Na czas robót bitumicznych na rondzie przy ul. Wapienickiej objazd będzie poprowadzony przez teren Bielskiego Centrum Przedsiębiorczości. W nocy z 24/25 maja 2021 r. będą prowadzone roboty bitumiczne na jezdni północnej, ruch będzie odbywał się dwukierunkowo na jezdni południowej.

W celu zminimalizowania utrudnień związanych z przełożeniem ruchu, na obu skrzyżowaniach (rondach) będą obecne osoby do kierowania ruchem. Prace będą prowadzone w godzinach od 19:00 do 5:00.

źródło: MZD Bielsko-BiałaZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy