U kierowców autobusów ponownie można kupować bilety

Region, Wiadomości, 07.04.2022 08:47,
Do autobusów wraca normalność. Pasażerowie Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego będą zadowoleni: wraca możliwość zakupu biletu u kierowcy.
U kierowców autobusów ponownie można kupować bilety
Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej informuje, że w związku z łagodzeniem obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 od 15 kwietnia 2022 r. przywrócona zostanie możliwość zakupu biletów u kierowców.

Przypominamy, że w kanale dystrybucji biletów w pojazdach dostępne są wyłącznie bilety:
– 60-miutowe normalne (N) w cenie 5 zł oraz ulgowe (U) w cenie 2,50 zł;
– 24-godzinne normalne (N) w cenie 14 zł oraz ulgowe (U) w cenie 7 zł;
– weekendowe Rodzina+ w cenie 10 zł.

Sprzedaż biletów będzie prowadzona przez kierowców wyłącznie podczas postoju na przystankach. W przypadku opóźnienia pojazdu większego niż 5 minut w stosunku do rozkładu jazdy, kierujący pojazdem może odmówić sprzedaży biletów. Pasażer dokonujący zakupu biletów u kierującego pojazdem powinien posiadać odliczoną gotówkę.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy