Urząd organizuje bezpłatny transport do punktu szczepień

Region, Bielsko-Biała, Wiadomości, 08.07.2021 14:00, PG
Transport tam i z powrotem.
Urząd organizuje bezpłatny transport do punktu szczepień

Mieszkańcy Bielska-Białej, którzy mają problem w samodzielnym dotarciem do punktu szczepień na Covid-19, mogą skorzystać ze specjalnie zorganizowanego bezpłatnego transportu.

Osoby takie zostaną dowiezione do zaszczepienia, a następnie odwiezione do swojego miejsca zamieszkania.

Z transportu mogą skorzystać:
• osoby niepełnosprawne, które posiadają aktualne orzeczenie o niepełnosprawności (w stopniu znacznym o kodzie R lub N) lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami;
• osoby powyżej 70. roku życia, które mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.

Chęć skorzystania z transportu można zgłosić bezpośrednio w punkcie szczepień lub za pośrednictwem specjalnego numeru telefonu: 786 862 780.

źródło: UM Bielsko - Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy