Ponad 270 wystawców na bielskich targach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 14.09.2021 13:06, fot. Paweł Sowa / Wydział Prasowy UMBB
34. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGERTAB®2021 będą się odbywać od 14 do 16 września w hali pod Dębowcem i na terenach targowych obok hali.
Ponad 270 wystawców na bielskich targach

- Nasze targi to największa w Polsce ekspozycja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla energetyki a jednocześnie miejsce jednego z najważniejszych spotkań projektantów, konstruktorów, producentów i usługodawców z przedstawicielami energetyki zawodowej i przemysłowej. Targi te są również interesujące dla przedstawicieli samorządów miast i powiatów ze względu na prezentowane innowacyjne rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, energooszczędnego oświetlenia, systemami zarządzania energią dla klastrów czy spółdzielni energetycznych, itp. – informuje dyrektor organizującej targi firmy ZIAD Bielsko-Biała Dariusz Mrzygłód.

W tegorocznych targach bierze udział ponad 270 wystawców. Ekspozycje zlokalizowane będą zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pięciu halach namiotowych oraz na terenach otwartych. Nadto na terenie targów zostały wyznaczone specjalne strefy, jak: Strefa OZE, Strefa Elektromobilności (SEL) oraz Strefa Praktycznych Pokazów innowacyjnych technologii elektrycznych (SPP).

W programie targów zaplanowano prezentacje i pokazy oraz konferencje na aktualne w branży tematy, jak:
- Sprawiedliwa transformacja energetyczna,
- Fotowoltaika dziś i jutro,
- Plany rozwojowe elektroenergetycznych sieci przesyłowych i dystrybucyjnych,
- Zastosowanie robotów w przemyśle elektromaszynowym i energetyce.

W wybranych konferencjach można będzie też uczestniczyć zdalnie (poprzez łącze internetowe) po uprzednim zarejestrowaniu się na wybraną konferencję.

Podczas targów zostanie rozstrzygnięty konkurs, w którym prestiżowymi medalami i pucharami nagradzane są szczególnie wyróżniające się produkty zgłoszone przez wystawców.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy