Apel policji. Kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2021 17:30,
Wizerunki mężczyzn, którzy podejrzewani są o dokonanie tego przestępstwa, zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu.
Apel policji. Kto rozpoznaje tych mężczyzn?

Policjanci z Komisariatu Policji w Łodygowicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem, do jednego ze sklepów znajdujących się na terenie Pietrzykowic, do której doszło w dniu 11 lipca 2021 roku.

Nieustaleni dotąd dwaj mężczyźni, wybili szybę w drzwiach wejściowych, a następnie skradli mienie o wartości ponad 1800 zł. Wizerunki sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Publikujemy zdjęcia podejrzewanych o to przestępstwo mężczyzn licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich danych personalnych.

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn, również anonimowe, prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Łodygowicach pod numerem telefonu 47 857 25 10 lub e-mail: [email protected]

- czytamy w komunikacie policji z Żywca.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy